top of page
Kayıp Nesil: Aidiyet Belgeseli
Katılımcı Formu

• 35 yaşını aşmamış


• Bir süredir işsiz olan / iş bulamayan

kişilerle röportaj yapmak istiyoruz. 

Kâr amacı gütmeyen belgeselimizde başvurular arasından röportaja katılmak üzere sözleşeceğimiz 10 kişiye her yerde geçerli 80 TL'lik alışveriş kartını, değerli zamanını bizlere ayırdıkları için o gün yapacakları yol ve yemek harcamalarına istinaden hediye ediyoruz. 

 

Belirli bir katılımcıyla sınırlandırılacak röportajlar serisinde katılımcı olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Notlar: 

1- Röportajda katılımcılara işsiz kaldığı süreçte yaşadığı sosyal ve psikolojik sorunları temel alarak yaşadıkları yaşama dair aitlikleriyle ilgili sorular sorulacaktır.
2- Talip edilmesi halinde röportaj veren, görüntüsü gizlenip sesi değiştirilerek belgeselde yer alabilir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için 'kayipnesil@arterntv.com' adresine mail gönderebilir, sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Youtube kanalımıza abone olup bildirimleri açmanız ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz bizleri mutlu edecektir.

Katılımlarınız için çok teşekkür ederiz.

 

Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın

 

 

 

 

 

 

 

www.arterntv.com

Kayıp Nesil, Türkiye'de yaşayan her uyruktaki ve Türkiye'de yaşamayan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan 35 yaş altındaki kişilerin sosyal, kültürel ve politik güncel sorunları üzerine çalışmaların yapıldığı bir proje olarak çalışmalarına geçen yıl başladı. Artern'in Youtube Kanalında bir programa başlayan bu proje ilerleyen dönemlerde farklı etkinliklerle sizlerin karşısında olmaya devam edecek.

 

  • Facebook Sosyal Simge
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
Cinsiyet/Cinsel Kimliğiniz
Yaş
Eğitim Durumunuz
Ne kadar süredir bir yerde çalışmıyorsunuz?
Yaşanılan İlçe (İstanbul Dışından Katılmak İsteyenler Yaşadıkları İlin ve İlçenin Adını Diğer Kutusuna Yazabilirler)

Katıldığınız için teşekkür ederiz!

bottom of page